Aktualności

Zaglądamy na ligowe boiska. Świetna postawa naszych uczniów i absolwentów

Bartek Lachowicz strzela ponownie bramkę w kolejnym ligowym meczu w barwach rezerw Drutex - Bytovii. Nasz uczeń zagrał bardzo dobre spotkanie w meczu przeciwko Gedanii Gdańsk i w sposób znaczący przyczynił się do zwycięstwa bytowskiego klubu. Bytowiacy rozegrali świetne spotkanie z drużyną z Gdańska wygrywając 3:0. Warto odnotować fakt, że gola w tym meczu zdobył także nasz absolwent Artur Wojach.Natomiast w seniorach I ligi w meczu przeciwko Sandecji Nowy Sącz dobrze spisywał się inny nasz absolwent - Bartek Chojnacki. Nasi zawodnicy wygrali z drużyną z Nowego Sącza 1:0. Gratulacje!
smile smile smile
Wysłano 29 Listopada 2015

Połowinki 2015

Dnia 20 listopada 2015 r. odbył się długo wyczekiwany Bal Połowinkowy naszych licealistów. Uroczystość odbyła się w Klubie „Jaś Kowalski”. Młodzież wspaniale bawiła się do białego rana, a także, co ważne, spędziła te chwile w gronie swoich koleżanek i kolegów, co wzmocniło klasowe więzi. Wspólna rozrywka jeszcze bardziej zintegrowała uczniów. Tej nocy mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i oddać się miłym chwilom w gronie przyjaciół. Ten wyjątkowy wieczór z pewnością zapadnie w pamięć każdemu, stając się miłym, beztroskim wspomnieniem w dorosłym życiu. smile smile smile

Raport z ligowych boisk z udziałem naszych uczniów.

Raport z ligowych boisk z udziałem naszych uczniów. Zaczynamy od rezerw Drutex-Bytovii. W meczu ze Stolemem Gniewino bytowiacy wygrali 2:0. Jedną bramkę zdobył nasz podopieczny, jak zwykle niezawodny i skuteczny, Bartek Lachowicz. Bartek zdobył bramkę ładnym i zaskakującym strzałem z narożnika pola karnego. Mecz był rozgrywany w arcytrudnych warunkach pogodowych, boisko zlane wodą, porywisty wiatr i padający deszcz stanowiły dodatkową przeszkodę. Młodzi piłkarze z Bytowa zagrali bardzo dobry futbol oparty na pewnej grze w defensywie i skutecznie w ataku, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Z kolei efektowne wyjazdowe zwycięstwo na zakończenie rundy było udziałem naszych podopiecznych grających na co dzień w Juniorach B1 Drutexu-Bytovii - chłopcy wygrali 4:1 ze Starogardem Gdańskim. W tym spotkaniu wszystkie bramki strzelili nasi uczniowie – Krzysztof Kropidłowski, Piotr Brozis (po jednej bramce) oraz Sebastian Jeżewski (2 gole), uczeń naszego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. W 11 minucie K. Kropidłowski strzelił w światło bramki po świetnym dograniu przez innego naszego ucznia Patryka Wolskiego, natomiast w 65 minucie Sebastian Jeżewski ogrywając dwóch rywali pokonał bramkarza rywali. Na kolejną bramkę nie trzeba był długo czekać, minutę później P. Brozis zdobył gola trafiając po rzucie rożnym. Z kolei w 76 minucie S. Jeżewski zaliczył swoje drugie trafienie ustalając wynik spotkania na 4:1. Bytowiacy zagrali to spotkanie bez swojego najlepszego snajpera Rafała Zagdana, ucznia naszej szkoły. Na koniec piszemy o wysokim zwycięstwie Juniorów B2 bytowskiego klubu. W spotkaniu przeciwko Myśliwcowi Tuchomie bytowski team urządził swoisty festiwal bramek. Bytowiacy zanotowali 6 trafień, piłkarze z Tuchomia zdobyli zaledwie jedną bramkę. Trzy bramki zdobyli uczniowie LOMS – Rafał Zagdan (2 gole) oraz Kuba Kaiser. Zawodnicy z Bytowa od samego początku spotkania narzucili własny styl gry. Na szczególne uznanie zasługuje Rafał Zagdan, nasz podopieczny, który w tym spotkaniu zaliczył 2 bramki i 3 asysty. A tak o całym spotkaniu mówi trener Drutex-Bytovii, Adam Zborowski: „Gra naszego zespołu mogła się podobać i mogę śmiało powiedzieć, że było to najlepiej rozegrane spotkanie przez moich zawodników zważywszy, że graliśmy z mocną drużyną. Kapitalną rolę w tym spotkaniu odegrał Rafał Zagdan, który swoimi dwiema bramkami i trzema asystami wybitnie przyczynił się do wyniku spotkania”.