Aktualności

Wygrane zawody rejonowe w futsal

Zaczęły się rozgrywki w futsal chłopców. Nasza drużyna bardzo ładnie rozpoczęła sezon futsalowy wygrywając gładko rejonowe zawody, które zostały rozegrane w dniu dzisiejszym w hali sportowej przy ZSP w Bytowie. Ogółem nasi podopieczni strzelili 16 bramek w 3 meczach tracąc przy tym tylko jedną bramkę - taki bilans napawa optymizmem przed starciami z następnymi rywalami w kolejnych etapach futsalowych zmagań. Czas gry wynosił 2x12 minut. Oto wyniki meczów:
4. ZSP w Bytowie
Tym samym nasza drużyna wraz z ekipą z popularnego 'Ekonoma" awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. Powiatowe zawody odbędą się 12 listopada w hali sportowej przy ZSP w Bytowie.Opiekunami naszej drużyny byli: Krzysztof Babiński i Adrian Stawski. Gratulacje dla całej ekipy i trenerów!
Skład SMS Bytów: Krzysztof Kropidłowski,Maciej Błaszkowski, Bartosz Ryngwelski, Patryk Wolski, Sebastian Sobczyński, Mateusz Rybarczyk, Krystian Barra, Samuel Wirkus, Mateusz Zblewski, Mateusz Kaba, Kiełpiński, Michał Szczerba, Artur Dargas. smile smile smile

Wysłano 04 Listopada 2015

Zwycięstwo naszych juniorów w meczu z AP Człuchów

Ponownie zaglądamy na ligowe boiska i po raz kolejny donosimy o dobrym meczu w wykonaniu naszych uczniów z LOMS. Tym razem nasi podopieczni w barwach Drutex - Bytovii (Junior A) wygrali z wiceliderem Ligi Wojewódzkiej AP Człuchów 3:2. Dwie bramki były autorstwa naszych uczniów: Krystiana Barry i Samuela Wirkusa. W pierwszej połowie spotkania po ładnej akcji bytowiaków i prostopadłym podaniu do Krystiana Barry, ten nie zastanawiając się wiele umieścił piłkę w siatce, zdobyliśmy bramkę. W drugiej połowie, po klarownej akcji, swoją pierwszą bramkę w Drutex-Bytovii zdobył nasz podopieczny Samuel Wirkus. Chwilę później Wirkus znowu stanął przed szansą, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem. Z kolei w 64 min bytowiacy zdobyli trzecią bramkę dającą prowadzenie. W całym spotkaniu nasi uczniowie mieli jeszcze wiele sytuacji, których jednak nie wykorzystali, np. w 48 min atomowym uderzeniem z 35 m popisał się Barra, lecz piłka trafiła w poprzeczkę.
- Cieszy zwycięstwo i pierwsza bramka Wirkusa w klubie, po której powinien się odblokować i strzelać ich jeszcze więcej - mówi Mateusz Śmigiel, trener Drutex-Bytovii.
Na poniższym zdjęciu Krystian Barra, uczeń LOMS i zawodnik Drutex-Bytovii (Junior A)

Wysłano 02 Listopada 2015

Wygrana z liderem!

Olbrzymia niespodzianka!!! Nasi chłopcy grający na co dzień w Drutex - Bytovii (Junior B) sprawili sensację wygrywając z liderem rozrywek gdyńską Arką 2:1. Obydwie bramki zdobył nasz uczeń Krzysztof Kropidłowski. Pierwsza połowa meczu odbywała się pod znakiem zaciętej walki i nieustępliwości. W 17 minucie po dobrej akcji Krzysztof Kropidłowski uderzając z 16 m trafił prosto w okno gdyńskiej bramki. Twarda gra naszych zawodników nie pozwalała gdynianom na konstruktywne akcje. W 31 minucie po błędzie z lewej strony boiska Arka wyrównała. Druga część spotkania odbywała się pod dyktando gdynian, jednak ich nieprecyzyjne strzały i dośrodkowania w kierunku bytowskiej bramki nie przyniosły oczekiwanego skutku. Na 10 minut przed końcem spotkania po podaniu od Rafała Zagdana (uczeń LOMS) Krzysztof Kropidłowski postawił kropkę nad i, precyzyjnie trafiając prosto w światło bramki. Do końca spotkania bytowiacy bronili się umiejętnie nie pozwalając gościom na zdobycie bramki.
- Jestem niesamowicie dumny z chłopaków i szczęśliwy, że po słabszym meczu w Ustce potrafili pokazać wielki pazur i wolę walki. Rzadko się zdarza, żeby Drutex-Bytovia pokonała zespół Arki czy Lechii, nie wiem czy w historii pojedynków zdarzył się triumf juniorskiej ekipy nad Arką będącą liderem rozgrywek - powiedział trener Drutex-Bytovii, Jacek Maszkowski. My oczywiście gratulujemy zwycięstwa. Cieszy wygrana nad liderem wojewódzkich rozgrywek.Brawoooo chłopcy!!! smile smile smile

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Następna >>