Aktualności

Dwie bramki Bartka Lachowicza w meczu z Pogonią Lębork

Czas podsumować weekend naszych piłkarzy z LOMS. Było całkiem dobrze! Nasi chłopcy grający w Drutex - Bytovii (Junior A) wybrali się do Lęborka bez pauzującego za żółte kartki naszego ucznia Krystiana Barry.To znacznie osłabiło bytowski zespół. Jednak nie było źle. W meczu z Pogonią Lębork Bytovia zremisowała 2:2. Nie zawiódł nasz podopieczny Bartek Lachowicz, który zdobył 2 bramki, tym samym potwierdzając wysoką skuteczność w dotychczasowych rozgrywkach Pomorskiej Ligi Juniorów „A". Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że każda z drużyn chciała wygrać. W 7 min po jednej z akcji nasz uczeń Samuel Wirkus uderzył tuż przy słupku, ale bramkarz Pogoni był czujny.Z kolei w 29 minucie B. Lachowicz uderzeniem głową zdobył bramkę, natomiast 7 minut przed końcem spotkania po zagraniu piłki ręką zawodnika Pogoni w polu karnym sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Bartek Lachowicz. Jeszcze w końcówce meczu bytowiacy mogli zdobyć trzecią bramkę, lecz dobrą interwencją popisał się bramkarz Pogoni. Gratulacje Bartek! Gratulacje chłopaki! smile
Wysłano 27 Października 2015

Podsumowanie minionego sportowego weekendu

Małe podsumowanie minionego sportowego weekendu z udziałem naszych uczniów z LOMS i absolwentów. A więc po kolei. Bartek Lachowicz grający w barwach Drutexu - Bytovii (Junior A) strzelił bramkę w meczu przeciwko Jantarowi Ustka. Ostateczny wynik tego meczu zakończył się zwycięstwem bytowiaków 3:0. Z kolei nasz absolwent Artur Wojach napastnik rezerw Bytovii zanotował dwa trafienia w meczu ze Startem Miastko (obie bramki padły z rzutów karnych). Rezerwy wygrały spotkanie z drużyną z Miastka 4:3. Warto odnotować fakt, że w rezerwach 74 minuty zagrał nasz uczeń z klasy I LOMS Paweł Piórkowski.W meczu tym spisali się też świetnie inni nasi absolwenci: Maciek Stenka, Bartek Chojnacki oraz Bartek Zimon. Gratulacje chłopaki ! Tak trzymać. Poniżej zamieszczamy linki odsyłające do relacji z tych spotkań:
Wysłano 19 Października 2015

Bramki Bartosza Lachowicza i Krystiana Barry w meczu z Luzinem

Uczniowie z SMS zanotowali kolejny bardzo dobry występ ligowy w barwach Drutex - Bytovii (Junior A). Podopieczni Mateusza Śmigla wygrali 4:1 z GOSRiT LUZINO. Z czterobramkowego dorobku trzy gole były udziałem naszych uczniów. Bartosz Lachowicz zanotował dwa trafienia, a Krystian Barra uderzeniem ze stałego fragmentu gry pokonał zasłoniętego bramkarza.Brawa należą się także pozostałym uczniom SMS, którzy również świetnie spisali się podczas meczu z Luzinem. Cieszymy się, że nasi chłopcy zagrali bardzo dobry futbol i oczywiście trzymamy kciuki za dalsze poczynania ligowe naszych podopiecznych. A poniżej zamieszczamy link do obszerniejszej relacji z tegoż spotkania: